Interiérový textil - potahové a dekorační látky, záclony, zastínění

Při zařizování Vašeho interiéru Vám nabízíme kompletní služby v oblasti interiérových textilií. Spolupracujeme s firmou Zips, která je distributorem kvalitních materiálů jak tuzemských, tak zahraničních výrobců.

Záclony, zavěsy, krajky

široký sortiment záclon, závěsů, krajek a dekoračních látek od tuzemských i zahraničních výrobců, ve všech dostupných kvalitách a vzorech.

Dekorační látky

Dekorační látky skladem i na objednávku z přírodních i syntetických materiálů, od lehkých a vzdušných až po zcela zatemňující. Široká je i škála barev a vzorů od dobových přes retro až po zcela moderní dezény všech dekorací.

Garnyže

Veškerý sortiment závěsných systémů od kovových či plastových a ručním nebo elektrickým ovládáním, až po nejrůznější druhy kolejniček a tyčí kovových i dřevěných.

Zastiňovaní prvky

Rolety na řetízkové, pružinové či. elektrické ovládání, rolety s římským či londýnským řasením i japonské stěny. Dále dodáváme horizontální a vertikální žaluzie, vše na míru a dle přání zákazníka.

Potahové látky

Široký sortiment potahových látek všech materiálů a druhů na objednávku přímo od tradičních českých výrobců.

Ostatní bytový textil

Povlečení, prostěradla, ubrusy, utěrky, ručníky, koupelnové předložky, polštáře a přikrývky, kompletní froté program i nejrůznější doplňky, pro vybavení jak bytů, koupelen, interiérů, tak i například hotelů, restaurací a rodinných domů.

Podlahové krytiny

Koberce kusové, metrové vč. zátěžových, přírodní i PVC podlahové krytiny, laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, obvodové a přechodové lišty a ostatní nezbytné doplňky.

Partnerské weby: