Originální celoskleněný obklad v interiéru

Systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi. Lze tak vytvořit originální interiérový obklad a designově sladit interiér do jednoho celku.

Designové a originální kuchyně ze skla

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

Obklad kuchyně a dveře z grafoskla - zdroj J.A.P.

Prosklené dveře ze skla

Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla. Z pohledu designu své dveře díky stejnému motivu sladíte s dalšími skleněnými prvky v interiéru.

celoskleněné dveře z grafoskla celoskleněné dveře z grafoskla celoskleněné dveře z grafoskla

Prosklené stěny ze skla

Skleněné stěny díky kalenému sklu dodávají maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů jako digitální fotografie nebo textilie vám umožní vytvořit ve svém interiéru skutečně designový prvek.

celoskleněná stěna z grafoskla

celoskleněná stěna z grafoskla

celoskleněná stěna z grafoskla se zatavenou dekorativní látkou

Kování

Kování k celoskleněným dveřím je vyrobeno z ušlechtilého nerezu a testováno na běžný provoz. Designově odpovídá potřebě skleněných interiérových prvků.

Zdroj: www.sklo-jap.cz

Partnerské weby: